خانم مهندس برای تنبیه شوهرش مزدور اجیر کرد

تنبیه شوهر با مزدور اجیرکردن تنبیه همسر کتک زدن همسر دعوای زناشویی آموزش زناشویی

تنبیه شوهر با مزدور اجیرکردن

تنبیه شوهر با مزدور اجیرکردن

خانم مهندس برای تنبیه شوهرش مزدور اجیر کرد

خانم مهندس که با همدستی ۴ مرد سناریوی ربودن همسرش را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز به اتهام معاونت و مشارکت در آدم‌ربایی پای میز محاکمه ایستاد.

به گزارش روانشناسی آنلاین همرازسلام:

پس از شکایت این مرد جوان که کارگر یک طلافروشی بود بلافاصله آدم‌ربایان دستگیر شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند
مشخص شد که این توطئه با همدستی همسر شاکی انجام شده است.
به این ترتیب زن جوان نیز دستگیر شد.صبح دیروز هر ۴ مرد متهم همراه با زن جوان در شعبه هشتم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قضات توکلی و واعظی – مستشاران دادگاه – تشکیل جلسه داده بود تحت محاکمه قرار گرفتند.
در ابتدای جلسه محاکمه مریم ابراهیمی نماینده دادستان کیفرخواست را علیه زن جوان «متهم به معاونت در آدم‌ربایی» و ۴ مرد «متهم به مشارکت در آدم‌ربایی» قرائت کرد و خواستار مجازات هر پنج متهم شد.سپس شاکی پرونده یعنی سینا – ۳۶ ساله – در برابر قضات قرار گرفت و به شرح آدم ربایی پرداخت.

قاضی اصغرزاده از شاکی پرسید آیا تاکنون از امضاهایی که به زور از تو گرفته بودند سوءاستفاده شده است؟

مرد جوان پاسخ داد: «خیر! ولی نمی‌دانم چرا این افراد مرا ربودند اما وقتی متوجه شدم که همسرم با آنها همکاری کرده فهمیدم که او از این طریق می‌خواسته مرا تنبیه کند.»

قاضی: چرا با همسرت مشکل داشتی؟ چند ماهی بود که بیکار بودم و به خاطر مسائل مالی با همسرم رابطه خوبی نداشتیم.پس از اظهارات شاکی ۳ مرد متهم به نام هادی ۲۸ ساله – عرفان ۲۴ ساله – پرویز ۳۷ ساله به اتهام مشارکت در آدم‌ربایی و ضرب و شتم جوان شاکی و گرفتن امضا از او به پرسش‌های رئیس دادگاه پاسخ داده و اتهام آدم ربایی را رد کردند.
براساس مدارک و شواهد پرونده سردسته این متهمان که فردی به نام پرویز بود دو ماه پیش به علت سرطان جان باخته و وکیلش در دادگاه حضور داشت.همسر ۳۵ ساله شاکی نیز که به اتهام معاونت در آدم‌ربایی پای میز محاکمه ایستاد در دفاع از خود گفت: پرویز «سردسته متهمان» صاحبخانه آپارتمان اجاره‌ای من بود و او را می‌شناختم اما هرگز برای ربودن شوهرم از او درخواستی نکرده بودم و اصلاً از اجرای این نقشه آگاهی نداشتم. به هرحال من ۱۲ سال با بدرفتاری‌ها و بیکاری‌های شوهرم ساخته‌ام و دم نزده‌ام…»
در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند تا حکمشان را درباره این زن و متهمان دیگر صادر کنند.
منبع : تیک

دیدگاه ها بسته شده