دلایل خیانت همسر

دلایل خیانت همسر دلایل خیانت زنان نشانه های خیانت مردان انواع خیانت زناشویی

دلایل خیانت همسر

دلایل خیانت همسر

?دلیل اول

?خیانت
همه افراد در معرض خطر خیانت هستند. فردی که ادعای پاک بودنش را می کند، به احتمال زیاد هنوز مورد مطلوبش را ندیده و شرایطش فراهم نشده است.

?دلیل دوم

?خیانت
روش جلوگیری از خیانت پیش بینی خیانت است. اگر پیش بینی میکنی که داری وابسته می شوی، رابطه جنسی را قطع کن. در این موارد همیشه پیش بینی خطر کن و به خودت و پاکی خودت و اعتماد به نفست اعتماد نکن.

?دلیل سوم

?خیانت
✍️یا به صورت تصادفی و کاملاً اتفاقی رخ میدهد و سریع خیانت صورت می گیرد و یا ابتدا با عشق رمانتیک و پاک! شروع می شود و نهایتاً به رختخواب کشیده می شود.

?دلیل چهارم

?خیانت
بعضی از مردان به زنان خود اعتماد کاذب دارند و فکر می کنند که همسر آنها به روابط فرازناشویی کشیده نخواهد شد و به همین دلیل است که از آنها حمایت هیجانی و عاطفی لازم را نمی کنند. از همسرت حمایت کن، مرگ فقط برای همسایه نیست.

?دلیل پنجم

خیانت؛ در افراد زیر امکانش بیشتر است: کسانی که
دوست دارند مرکز توجه باشند و همه به آنها نگاه کنند و آرایشها و لباسها و رفتارهای خاصی دارند که آنها را در جمع و خیابان انگشت نما می کند و ناپخته و سطحی و زودرنج هستند. در افرادی که رفتارهای مانند مواد، دروغ و کلاهبرداری دارند و در افرادی که با همه درگیرند و همچنین افرادی که رفتارهای تکانشگری و یکبارگی و خودزنی دارند. و در آخر کسانی که شخصیت وابسته دارند و همچنین افرادی که فکر می کنند خیلی بزرگ و خاص هستند.

?دلیل ششم

خیانت در موقعیت های زیر بیشتر است.
وجود مشکلات شغلی،مالی، اختلاف با همسر و بیماری و… بعضی از مشاغل مثل راننده ها، پرستاران شیفت شب، خلبانها، ملوانها، دندانپزشک با دستیار خود…مدیر با منشی شرکت خود و… و زوجینی که بین ۴۵ تا ۶۵ سالشون هست و بچه هاشون رفتن سر زندگیشون، اما روابط زناشویشون نیز قوی نیست

دیدگاه ها بسته شده