دنبال قلق همسرت در رابطه زناشویی باش

رابطه زناشویی زن و مرد قلق همسر در رابطه زناشویی رابطه زناشویی زناشویی جنسی

رابطه زناشویی زن و مرد

رابطه زناشویی زن و مرد

قلق همسر در رابطه زناشویی

دنبال قلق همسرت در رابطه زناشویی باش

برای یافتن قلق همسردر رابطه زناشویی زن و مرد توصیه های زیر را دارم.

 ۱️⃣بهترین راهنما این است که به حرف های همسر خود  با دقت گوش بدهید و ببینید او چه می خواهد و چه حرف هایی را مدام تکرار می کند. حتی می توانید حرف های او را ضبط کنید و بارها گوش کنید. قلق شوهر، همان حرف های تکراری و مکرر او در دعواهاست. مثلا اگر همسرت مدام تکرار می کنه که به من بی احترامی می کنی و بد حرف می زنی. قلق همسرت در احترام گذاشتنه. یا یک در میان احترام می گذاری و ثبات رفتار نداری، یا متوجه بی احترامی های کوچک و کوتاه و تخریب گر خود در کلام و رفتار خود نمی شوی. بهتره بجای جواب دادن و مقابله با او، از همسرت کمک بخواهی که موارد بی احترامی را ذکر کنه و یادآوری کنه و تو هم به جد در رفع آن بگوش که این مهمترین عامل زندگی برای همسرت هست و قلق او هست.

۲️⃣ نگاه کن در زمانهای قبل کدام رفتارت بهتر جواب داده و کدام رفتارهایت جواب نداده و وضعیت رو بدتر کرده. اون که جواب نداده، دیگه اصرار نکن و ادامه نده و اون که جواب داده، مجدداً امتحانش کن.

۳️⃣ خیلی از راه حلهای که بکار می برید کاملاً خوب است اما به این خاطر جواب نمیده که در انجامش ثبات رفتار ندارید و دائماً وسط کار با یه رفتار مخرب دیگه میزنید خراب می کنید.

۳️⃣بنشینید و موضوعات دعواهای زناشویی خود را از بیشترین به کمترین مرتب کنید، خواهید دید که دعواهای شما تکراری و دارای یک سبک همیشگی است، وقتی که سبک دعوای زناشویی خود را یافتید، راه حل خود بخود، هویدا خواهد شد.

همرازسلام ، مشاور شما در زندگی


جهت مشاوره و شرکت در دورهها و کلاسهای آنلاین به کانال تلگرام ما به پیوندید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEGGU5wt3RhX_47fnA

جهت هرگونه سوال از مشاورین و مشاوره آنلاین همراز سلام لینک پرسش و پاسخ کلیک کنید

http://hamrazsalam.com/questions/

دیدگاه ها بسته شده