چطور می توان سر شوهر داد زد و اون تکون هم نخوره

روش حل اختلاف با شوهر بدون دعوا

روش حل اختلاف با شوهر بدون دعوا

روش حل اختلاف با شوهر بدون دعوا

چطور می توان سر شوهر داد زد و اون تکون هم نخوره

بیشتر این مطالب رو به صورت طنز نوشتم اما به صورت جدی و کارامد بیان کردم

 

✍️شمای تازه کار اگر با شوهرتون بجنگید و دائماً نق بزنید و شوهرتون به هر زن ذلیلی هم که باشه، بالاخره منفجر می شه و کار خراب میشه و دعوا و دعوا و…و تمام.

✅راه حلش اینه، یه کم طول میکشه، اما خوب جواب می ده.

۱⃣مرحله اول: در مرحله اول بگذارید فکر کنه حرف آخر را در خانه اون میزنه و بهش احترام بگذارید و تحویلش بگیرید که فکر کنه اونم شخصیتی داره و کسی هست و نهایتاً  باورش بشه شما گوش به حرفش هستید و حرف آخر را در خانه اون می زنه.

۲⃣مرحله دوم: مرحله دومی نداره، اگر با مدیریت شما اون باورش شد که همه کاره خونه اون هست، شما می تونید سر هر مسئله کوچیک و بزرگی داد زدن رو شروع کنید و نق بزنید و ازش ایراد بگیرد و اون فقط لبخند می زنه و از سرجاش تکون هم نمی خوره. مثلاً شما می توانید داد و فریاد راه بیاندازید که چرا وقتی اومد خانه، شلوارش را این طوری می اندازه کف خونه. اونم شلوارش رو برمیداره می گذاره سر چوب لباسی و جیکش هم درنمی آد و میگه: چشم.

روش حل اختلاف با شوهر بدون دعوا
?۱⃣نکته ۱: گاهگاهی شما ممکن است در داد زدن زیادروی کنید یا اینکه شوهره شک کنه که هنوز هم همه کاره خونه هست یا نه؟

بنابراین برای اثبات به خودش و به تو، شروع میکنه به عربده کشیدن بی خود سر یک موضوع جزئی تا ببینه،همه کاره خونه هست یانه؟

در این زمان شما باید” زیرکانه” کوتاه بیایید و هیچی نگویید و بگویید: هر چی شما بگویید.!

تو حرکت کن تا من پشت سرت بیام و از این خزعبلات…با این کارتون شوهرتون مطمئن میشه که هنوز همه کاره خونه است.

وقتی که اون آروم شد، شما شروع کنید به خفتش دادن که این چه کاری بود که کردی؟ ….چرا شلوارت رو  بازم انداختی کف خونه….اون بازم مثل یک پاندای آروم_در حالی که دو دستش زیر سرش قفل کرده و روی بالش افتاده_ فقط براتون لبخند می زنه….

?۲⃣نکته ۲: سختی این تکنیک بسیار کارآمد و پایدار، در مرحله یک هست. یک شوهری را می شه چند ماهه از این مرحله عبور داد، اما دیگری ده پانزده سال طول می کشه، به هر حال نکته کلیدی مرحله اول اینه که شوهرتون باور کنه شما به حرفش هستین و حرف آخر رو اون خواهد زد . اون وقت شما می تونید غرزدن ها و داد زدن هاتون رو شروع کنید. این یک تکنیک مدیریته. نمی خواهید شما مدیر شوید؟

?۳⃣نکته سوم: اگر حرف های من رو باور ندارید، کافیه یه زنگ بزنید به خانمم که ببینید چطور ماهرانه داره از این تکنیک روی من بیچاره استفاده می کنه.

روش حل اختلاف با شوهر بدون دعوا :نوشته دکتر حمیدرضا ایمانی فر

دیدگاه ها بسته شده