پیشنهاداتی برای چگونگی قطع یک شکست عشقی نافرجام

شکست عشقی و پیشنهادی برای قطع آن

شکست عشقی و پیشنهادی برای قطع آن

شکست عشقی و پیشنهادی برای قطع آن

پیشنهاداتی برای شکست عشق نافرجام:

گاهی اوقات انسان گرفتار عشقی می شود که فقط به آن دلبستگی دارد و یکی از طرفین در این بین یا نقش انسان عاشق را جهت رسیدن به مقصود خود بازی میکند یا انسان گرفتار یک عشق یک طرفه شده است که یکی از طرفین عاشق و دیگری نسبت به او حسی نداشته و بی تفاوت است. به هر حال وقتی مبحث عشق به میان می آید و احساسات ما اصطلاحا به بازی گرفته می شود و وقتی عشق مان به سرانجام نمی رسد از واژه شکست عشقی  نام برده می شود.

۱⃣? شکست به این معنی نیست که کار برای شما تمام شده، شکست یعنی شما یک فرصت دیگر دارید.
شکست های گذشته می تواند باعث موفقیت آینده شود.

۲⃣? روی تان را از گذشته بگردانید و به سمت #آینده نگاه کنید. گاهی اوقات بعد از جدایی در یک رابطه، ما هنوز در گذشته مان زندگی می کنیم و افکار مان همه و همه خرج آن فردی می شود که دیگر از او جدا شده ایم.
۳⃣? بدانید که شما هم در بر هم خوردن رابطه سهم داشته اید. وقتی رابطه ای موفق نمی شود، هر دو طرف به یک اندازه باید مسئولیت بر هم خوردن آن را بر گردن گیرند. مهم نیست که اشتباه از طرف که بوده باشد.

۴⃣?به خاطر درس هایی که در آن رابطه یاد گرفتید، متشکر باشید. به فرد مقابل تان به عنوان یک معلم احترام بگذارید که به شما کمک کرده این تجربیات را به دست آورید و بدانید که این تجربه جزو سرمایه ها و اموال شماست که به سختی آن را کسب نموده اید.

لینک : همسرداری ونکاتی برای اینکه زندگی بهتری داشته باشید

جهت مشاوره و شرکت در دورهها و کلاسهای آنلاین به کانال تلگرام ما به پیوندید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEGGU5wt3RhX_47fnA

دیدگاه ها بسته شده