دلایلی اساسی آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی

فیلم های نامربوط در زندگی زناشویی فیلم مستهجن

فیلم های نامربوط در زندگی زناشویی

فیلم های نامربوط در زندگی زناشویی

کارشناسان خانواده، دلایلی اساسی را برای آثار منفی تماشای فیلم‌های مستهجن بر زندگی زناشویی مطرح کرده‌اند:

 

۱-تاثیر و عملکرد این فیلم‌ها مثل مواد مخدر است؛

احساس لذتی که برای اولین بار با تماشای آنها به فرد دست می‌دهد،دیگر تکرار نخواهد شدمگر آنکه با میزانی بسیار بیشتر به مصرف ادامه دهد. مردان هم اغلب، پس از نخستین تجربه، شروع به تماشای هرچه بیشتر این فیلم‌ها خواهند کرد و عامل و دلیلی که سبب می شود تا از خانواده و همسرتان شد ه یا حتی به بازده کاری آنها لطمه وارد کند.

 

۲-در این فیلم‌ها نوعی تبعیض جنسی به چشم می‌خورد؛

زن‌ها صرفا در نقش یک وسیله برای رفع نیاز ظاهر می‌شوند و در وضعیتی کاملا نامساوی با مردان قرار می‌گیرند. این امر باعث می‌شود مرد، همسرش را به مثابه فردی کم‌اهمیت‌تر از خود بداند و به چشم ابزاری برای ارضای تمایلات جنسی‌اش در نظر دارد چنین مرد و همسری نخواهد توانست با شریک زندگی اش رابطه ای جز رابطه زناشویی برقرار بکند ، چرا که شخصیت همسرش را نمی‌بیند، فقط جسم او را می‌بیند.

 

۳-این فیلم‌ها مرد را نسبت به همسرش کسل و بی‌تمایل می‌کند؛

مردی که مدام به تماشای اینگونه فیلم‌ها می‌پردازد، دائم در معرض گستره بسیار متنوعی از اندام‌های برهنه است که در نتیجه این تنوع، دیگر اندام همسرش نمی‌تواند برایش رضایت‌بخش باشد.

 

۴-این فیلم‌ها معیاری از زیبایی را در ذهن بیننده به وجود می‌آورند که در واقعیت هیچ زنی نمی‌ تواند تا به آن دست بیابد .بنابراین باعث اشتباه مرد و نارضایتی در مواجهه با واقعیت زندگی‌اش خواهد شد.  اصلی ترین ضرر های فیلم های پورن و مستهجن این است که باعث می‌شود تمام انرژی جنسی که مرد باید صرف همسرش کند، هرز می‌رود و هدر رفتن غریزه جنسی مرد به این معناست که رابطه زناشویی‌شان کسل‌کننده و بی‌تنوع خواهد شد.

 


جهت مشاوره و شرکت در دورهها و کلاسهای آنلاین به کانال تلگرام ما به پیوندید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEGGU5wt3RhX_47fnA

جهت هرگونه سوال از مشاورین همراز سلام لینک پرسش و پاسخ کلیک کنید

http://hamrazsalam.com/questions/

دیدگاه ها بسته شده