خانمی24ساله هستم که همسرم چهارماه بودبیکاربودکه الان یک ماه سرکارمیره صبحهاساعت

0
0

خانمی24ساله هستم که همسرم چهارماه بودبیکاربودکه الان یک ماه سرکارمیره صبحهاساعت5میره سرکارالان هم وضع مالیمون خوب نیست چندروزی هست که همسرم باهام لج میکنه باهاش دعوام میشه همسرم25سالشه یک پسربچه ای یازده ماه دارم الان نمیدونم باهمسرم چطوری رفتارکنم باهام دعوامیکنه منم جوابش ومیدم نفرینش میکنم همسرم میگه دوست ندارم بیام خونه میام روزگارم سیاه توروخداهرچه زودترراهنمایی کنیدممنون

0
0

سلام. اول اينكه بايد بدونيد آقايون اگر از لحاظ مالي در سختي باشند، آسيب پذير و حساس مي شوند و در برابر كوچكترين تحريكي از كوره در مي روند بنابر اين بهتره براي حفظ زندگي و گذروندن اين دوره شما همسرتون رو حمايت كنيد، او را دلداري بدهيد و سعي در بهبود اوضاع داشته باشيد، و اما در رابطه با لجبازي همسرتون توصيه مي كنم راهكارهاي را در پيش بگيريد:
اول از همه یادتان باشد که در برابر لجبازی ‌های همسرتان شما لجبازی نکنید، چرا که اگر در این دور بیفتید روزبه‌ روز روابط‌ تان بدتر و بدتر می ‌شود و بازگشت به عقب غیرممکن خواهد شد.
دوم این ‌که وقتی همسرتان عصبانی است جواب او را ندهید و با او بحث نکنید بلکه در آن لحظه او را به آرامش دعوت کنید و همیشه خواسته ‌هایتان را در آرامش به او بگویید. وقتی خودتان نیز عصبانی هستید از جر و بحث بپرهیزید.
سومین نکته این است که بدانید کسی که لجبازی می‌ کند معمولا خودش می ‌داند که حق با او نیست اما هیچ وقت نمی ‌خواهد این را به زبان بیاورد، پس شما نیز اصرار نکنید و بحث را ادامه ندهید.
چهارم این‌ که همیشه اشتباهات همسرتان را با احتیاط و مهربانی با او در میان بگذارید چرا که اگر او احساس کند که دارید تحقیرش می ‌کنید یا انتقادتان را توهین ‌آمیز به او منتقل می‌ کنید ممکن است با شما لجبازی کند و ایرادش را نپذیرد و رویه ‌اش را تغییر ندهد.
نکته آخر این ‌که تا آنجایی که می ‌شود همسرتان را عصبانی نکنید و حداقل، کارهایی که می ‌دانید او دوست ندارد را انجام ندهید. به یاد داشته باشید که محبت و مهربانی همیشه کارساز است و لجبازی را از بین می‌ برد.
موفق باشيد

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا جهت ثبت ابتدا یا ثبت نام کنید