تفاوت دوست دختر،دوست پسر با همسر

ازدواج عاشقانه ازدواج کردن دوست پسر دوست دختر دوست دختر یا دوست پسر عاشق شدن

دوست دختر یا دوست پسر

دوست دختر یا دوست پسر

تفاوت دوست دختر،دوست پسر با همسر

زیاد فکر کردم که چرا دوست دختر و دوست پسر معمولاً از همسر خود آدم حس و حالش بیشتره و چگونه میشه همسر خود را به همون حالت تبدیل کرد.

من به دو عامل رسیدم. یه عامل اصلی و یه عامل فرعی.

اما اصل همون عامل اصلی هست و شما بیشتر به همون عامل اصلی بچسبین.

 

۱️⃣عامل اصلی:

اینکه ما دیگری را دوست داریم فقط به این دلیله که فکر می کنیم اون قبولمون داره،

اگر دوست دخترمون مدام بهمون گیر بده و ایراد بگیره و نق بزنه و تهدید کنه و نصیحتمون کنه و در کل “اگر حس کنیم قبولمون نداره”، تمام حس عاشقیمون از بین میره.

نتیجه گیری از عامل اصلی:

اگر مدام به همسرتون گیر بدین و نصیحتش بکنید، اون به درستی و خوبی می فهمه که قبولش ندارید،

بنابراین از هم فاصله میگرید و دور می شوید و ته مانده عشق و عاشقی از بینن میره.

 

۲️⃣عامل فرعی:

در دسترس نبودن همیشگی معشوق هست:اینکه همیشه به معشوق دسترسی نداریم او را باارزش تر و خواستنی تر میکنه، اگر معشوق مدام در کنار ما باشه، هم متوجه میشویم که اونم یه آدم با هزار عیب شرعی هست و هم از خیالسازی و خیابافی در مورد او دست برمیداریم و از او بت نمی سازیم. توجه داشته باشید که اختلافات عمیق شخصیتی و فکری و احساسی با در کنار هم بودن زیر یک سقف ممکنه تا ۱۵ سال هم مخفی بمونه.

نتیجه گیری اول از عامل دوم: یه روش برای از بین رفتن عشق، این هست که عاشق و معشوق را بدون هیچ محدودیتی به عنوان زن و شوهر زیر یک سقف بکنی، به دلیل در دسترس بود همیشگی، حالتهای طوفانی و احساسی عشق و علاقه از بین میره.

نتیجه گیری دوم از عامل دوم: از دوست دختر و دوست پسرتون بت نسازید، این شما هستید که اون رو در ذهنتون بزرگ کردید، باور کنید که اونم غذا میخوره، آب میخوره، دستشویی میره، عصبانی میشه، کلافه میشه، زشت میشه، نامهربون میشه، پشت ترافیک سرو و صدا می کنه و بی حوصله میشه، از چراغ قرمز عبور میکنه و… و در کل زیر این چهره و رفتار نمایشی اش کلی ویژگی های شخصیتی ممکنه خوابیده باشه، که با ازدواج کردن خودش رو نشون میده و عشق و حس و حال عاشقی رو تخریب میکنه،
و در کل عاشق شدن آسان است، اما حفاظت از عشق و عاشق ماندن بسیار بسیار سخت است

دیدگاه ها بسته شده