مراحل مخ زدن یک دختر یا زن توسط یک پسر یا مرد در فضای مجازی

روش مخ زدن و عشق مجازی روش مخ زدن دختر روش مخ زدن روش مخ زدن پسر عشق مجازی کانال زناشویی

روش مخ زدن و عشق مجازی

روش مخ زدن و عشق مجازی

مراحل مخ زدن یک دختر یا زن توسط یک پسر یا مرد در فضای مجازی

۱️⃣مرحله اول:ارسال پیام ها و بنر های نسبتا رسمی، مودبانه، با کلاس، متشخصانه و شیک و روشنفکرانه…

۲️⃣مرحله دوم: ارسال پیام ها و کلیپ ها و بنرهای طنز و خنده دار و شکستن یخ رابطه

۳️⃣مرحله سوم: ارسال پیام های عاشقانه و ….

۴️⃣مرحله چهارم: ایجاد وابستگی و ..

۵️⃣مرحله پنجم: در این مرحله زن یا دختر، طرف مقابل را نیمه گمشده خود می بیند. یک انسان کاملی بدون هیچ گونه عیب و ایرادی که حتی نیازی به دستشویی و تخلیه مدفوع خود ندارد و حتی بینیش را هیچ وقت فینگ نمی کند. انسانی که تمام زندگی او می شود و دیگران همه از چشم او می افتند و نصیحت و …در او اثر ندارد. این عشق وقتی از بین می رود که یا سر این دختر بدجوری به سنگ بخورد و یا اینکه با او ازدواج کند و بعد از ازدواج ببیند که او نیز آدم معمولی با هزار عیب شرعی است و بعد از چند هفته این عشق کمرنگ می شود. فواره چو بالا رفت، فرو می ریزد.

به قول شاعر آفت مزرعه دو تن ملخ است…….آفت عشق، وصل است و بوسه

 

اما پست ترین و رذل ترین انسان روی زمین کیست؟

نامرد اون کسی هست که یه دختر رو بدون اینکه قصد ازدواج داشته باشه فریب میده و به خودش وابسته می کنه و از اون نامردتر و بی وجدان تر کسی هست که با وابسته کردن یک زن شوهردار، کل یک خانواده را به هم می ریزه و خودش را ناجی و مهربون و دلسوز و حساس و همراز و همدل و شنوا و بلانسبت، خودش رو مرد نشون میده. بعضی کارها خیلی پستی و رذلی میخواد، این آخری به نظر من اوج پستی و رذلی نوع بشیریت و انسانیت است که به علت متداول شدنش از زشتی و پستی حقیقیش افتاده. پس مواظب باشید که روی دیوار کی یادگاری می نویسید.

همیشه بیاد داشته باشید :

شبکه های اجتماعی بهترین وسیله برای “غفلت” است. غفلت مانع اصلی پرستش خداوند و شروع هر نوع اشتباه است. مراقب غفلت باشید دوستان.

مواد مخدر، مشروبات، عشق های دیوانه وار…همه و همه جلوه هایی از غفلت است.شکلش فرق میکند، اما نتیجه یکی است، دور شدن از پرستش خداوند سبحان که هدف آفرینش است.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها بسته شده