روش گفت گو با همسر و همسر نماز نخوان

نماز نخواندن و گفتگو با همسر انگیزه ازدواج رابطه زناشویی روش گفت و گو با مردان روش گفت و گو با همسر سوالات شرعی ازدواج نماز خواندن همسر نمازخوان

نماز نخواندن و گفتگو با همسر

نماز نخواندن و گفتگو با همسر

به بهانه نماز نخواندن

اینکه همسرت نماز نمی خونه و تو ناراحت میشی خوبه، اما خوب تر اونه که ناراحت نشی. خوبتر اونه که همسرت نماز نخونه و تو نماز خون باشی و اما ناراحت نشی و کینه اون رو بدل نگیری و به بهانه نماز نخوندنش ازش دوری نکنی و کراهت نداشته باشی و با صبر و اصلاح و بهبود رابطه زناشویی و نشون دادن اخلاص و ارادتت به او و زندگی، او را به سمت نماز هل بدی. حالا نماز خون شد، که شد، نمازخون هم نشد که نشد.

حرف من اینه، وظیفه اصلی تو حفظ و بهبود رابطه با همسرت هست و وظیفه فرعی و جانبی تو کمک به نماز خوندن اوست و تو اجازه نداری به بهانه نماز نخوندن، کراهت او را بدل بگیری و با او سردتر برخورد کنی.

یادت باشه که وظیفه تو خدمت به همسرت و انجام وظایف همسریت هست و به بهانه نماز نخوندن همسرت، حتی به بهانه مشروب خوردن گاهگاهی او، وظایف همسری از تو ساقط نمیشه و تو به بهانه عدم رعایت شرعیات، اجازه پرخاشگری و توهین به همسرت و فاصله گرفتن از او و غیبت گویی پشت سر او را نداری

گفتگو با مردان

متاسفانه بیشتر مردها، دفعه اول گوش میدن، دفعه دوم تحمل میکنن و دفعه سوم داد می زنن.

بنابراین فقط شوهر شما تنها اینطوری نیست، بیشترشون همینطورن و شنونده خوبی نیستند و تحمل ندارند که یک مطلب رو چند بار بشنوند.

شما زنها فقط باید یاد بگیرین که چگونه این موجود رو بهتر مدیریت کنید تا بهره وری بیشتر پس بدن.
شوهرداری ترکیبی از علم و هنر و ترفند هست.

 

دوستان عزیز همراز سلامی های عزیز :

اگر همسرت تصمیم گرفته تمامی مشکلاتش را بر طرف کند،
دایماً نواقص و مشکلات پیشین را یاد آوری نکنید،
گذشته رافراموش کنید وبه او در برطرف کردن مشکلات کمک کنید.

دیدگاه ها بسته شده