نکات زناشویی

نکته زن روانشناسی زناشویی تست روانشناسی زناشویی روانشناسی زناشویی تلگرام روانشناسی جنسیتیاشویی رابطه جنسی طلاق روابط زناشویی آموزش روابط زناشویی نیازجنسی

نکات زناشویی

نکات زناشویی

نکات زناشویی ۱

✍️اگه جفتتون از یه سبک آهنگ خوشتون میاد، دلیل نمیشه باهم ازدواج کنید, میتونید باهم ساز بزنید.

نکات زناشویی ۲

✍️اگر برای طلاق گرفتن مردد هستی؛ کار ی نکن، تا زمان، تو را به یک سمت هل بدهد.

نکات زناشویی ۳

✍️از ازدواج فامیلی دوری کنید. هم مشکلات ژنتیکی و ارثی بیشتر هست و هم ممکن است کل فامیل با دعوای دو زوج به هم بریزد.

نکات زناشویی ۴

✍️عشق و همسر مانند نماز است، نیت که کردی دیگه نباید به اطراف نگاه کنی.

نکات زناشویی ۵

✍️خیانت انواعی دارد، اینکه با همکار خانمت طوری حرف می زنی، که اگر خانمت بود، اینگونه حرف نمی زدی، داری خیانت می کنی.

نکات زناشویی ۶

✍️هیچ مشکلی با قهر کردن حل نمی شود، فقط پیچیده تر می شود. قهر کردن تمرین جدایی است، چند قهر کوچک، یک قهر بزرگ و یک قهر آخری و تمام.

نکات زناشویی ۷

✍️مردها با قهر کردن زن، آدم نمی شوند. ممکن است بیایند و معذرت خواهی کنند و تعهد بدهند، اما کینه شما را بیشتر در دل میگیرند و پس از بازگشت جبران میکنند. برای همین اگر قصد زندگی کردن دارید و نمی خواهید طلاق بگیرید، قبل از آنکه مرد به دنبال شما بیاید و خواهش و تمنا کند و قول دهد، خودتان برگردید. و روش های دیگر را جهت اصلاح، امتحان کنید.

زناشویی۸

✍️زن؛ خسیسش خوبه و مرد؛ دست و دل بازش. خست بیشتر مردها به خاطر حساب و کتابشان است که جواب نمی دهد و یا آنکه نگران آینده هستند. به آسانی به مردها برچسب خست نزنید.

زناشویی۹

✍️مسیج دادن، جک گفتن، خیانت چشمی، شنوایی و لمسی، از انواع خیانت است که علاقه به همسر را کم می کند و تنش و تعارض را بالا می برد.

زناشویی ۱۰

✍️هر عشقی روزی به پایان می رسد، فواره چو بالا رفت، فرو می ریزد.

زناشویی۱۱

✍️بعد از ازدواج، زوجین، حساب می کنند که سود کردند یا ضرر کردند؟ همسر بهتری گیرشان می آمد؟

یا نمی آمد؟ اگر حس کنند، سود کردند، عاشق می شوند، اگر حس کردند، خیلی سود کردند، خیلی عاشق می شوند و اگر حس کردند، ضرر کردند، می آیند پیش مشاوره و می گویند بهش حسی ندارم. عشق زمینی است، آسمانی نیست.

زناشویی ۱۲

✍️میزان عشق بعد از ازدواج، به میزان عشق قبل از ازدواج ارتباط ندارد، بلکه به سطح تحصیلات، قومیت و فرهنگ و اعتقادات مذهبی یکسان، همشهری بودن، شباهت در زیبایی و نداشتن اختلالات شخصیت و میزان تامین نیازهای طرفین بستگی دارد.

دیدگاه ها بسته شده